Teslimat ve İade

Teslimat Sartlari

Kabuk Yazılım Müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş yazılımlar ve destek hizmetleri satmaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz Müşteri ile karşılıklı yapılan sözleşmenin koşullarına uygun olarak teslim edilmektedir.

Web yazılımlarımız açık kaynak kod ile teslim edilmektedir. Kabuk yazılım tarafından barındırılması ve bakım hizmeti talebi söz konusu olduğunda 3. taraf müdahaleler sonucu yaşanabilecek sorunların önüne geçebilmek için, müşteriye sunucu / hosting erişim bilgileri verilmeyecektir. 
Müşteriler diledikleri zaman bakım hizmetini durdurarak sunucu / hosting erişim bilgilerini talep edebilir, yazılımlarını kendi sunucu / hosting alanlarına taşıyabilirler.

Bizim tarafımızdan barındırılan ve bakım hizmeti alınan yazılımlar için güncellemeler ücretsiz uygulanır.

İade Şartları

Kabuk Yazılım tarafından barındırılan yazılımlar için 15 gün içersinde yapılan iade talepleri koşulsuz gerçekleştirilecek ve hizmet durdurulacaktır.
Kabuk yazılım tarafından barındırılmayan fakat teslim öncesi cayma hakkı talep edilen ürün/hizmetler için iade talepleri gerçekleştirilecektir.

İptal Şartları

Müşterilerimiz, teslim edilmemiş ürün ve hizmetler için iptal haklarını koşulsuz şartsız kullanılabilir.

Cayma Hakkı kullanılmayacak ürünler

Kabuk Yazılım tarafından satılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar olup, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler arasına girmektedir. Bu nedenle müşterilere ait sunucu/hosting alanlarında barındırılan ürünler teslim edilip sorunsuz çalıştırıldıktan sonra iade edilemez.